Modellik İpuçları

Her modelin bilmesi gereken en iyi modelleme ipuçlarımız

  1. Modelleme bir iştir ve bir model olarak kendi işinizsiniz! Her işletme gibi, başarılı bir model olmak için zaman, çaba, bağlılık ve sabır gerekir. Başarının bir gecede olmayacağını unutmayın.
  2. Kendinizi mükemmel bir aday olarak tanıtın: güven gösterin, iyi bir tavır ve arkadaş canlısı bir kişiliğe sahip olun. Kişisel tarzınızı gösterin, ancak temiz ve basit tutun ve her zaman iyi bir ilk izlenim bırakın.
  3. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürün: Bol su için, sağlıklı beslenmeye devam edin, düzenli egzersiz yapın, yeterince uyuyun ve sigara ve alkolden uzak durun.
  4. Cildinize ve saçınıza iyi bakın: cilt ve saç bakım ürünleri kullanın, makyajı minimumda tutun, her gece makyajınızı çıkarın ve düzenli bir şekilde düzeltin.
  5. Mümkün olduğunca çok oyuncu seçimi yapın ve bunlara katılın: Modeller için, bir oyuncu seçimi veya bir görüşme bir iş görüşmesidir ve bu şekilde görülmelidir. Hazır ol!
  6. Model ajans temsili: Bir model ajans içinde temsil arıyorsanız veya bir model ajans sizinle iletişime geçerse, lütfen sözleşmenin güvenilir olduğundan ve sektörün standart koşullarını içerdiğinden emin olun. Aşağıdaki noktalara dikkat edin: komisyon yüzdesi, sözleşme süresi, iptal koşulları, münhasırlık, herhangi bir gizli maliyet veya ücret (temel olarak küçük yazıyı okuyun!) Herhangi bir şüpheniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. % 100 emin hissetmiyorsanız bir sözleşme imzalamayın!